Slovenski telovadci v Cottbusu do štirih finalnih nastopov

Kategorija: Drugi športi Thu, 31 Mar 2016 22:03:00 +0200 Cottbus - Po prvem dnevu kvalifikacij tretjega svetovnega pokala v sezoni v športni gimnastiki v Cottbusu so Slovenci prišli do štirih finalov. Novo dobro sestavo je na parterju prikazal Rok Klavora, ki je bil drugi, na preskoku je bila tretja Teja Belak in peta Tjaša Kysselef, Sašo Bertoncelj je bil četrti na konju z ročaji. Rok Klavora je na parterju prejel oceno 15,00 in zaostal le za Brazilcem Diegom Hypolitom (15,250), tretji pa je bil Ukrajinec Oleg Vernjajev (14,750). Lanskoletni zmagovalec svetovnega pokala na parterju Žiga Šilc je spet ostal brez finalnega nastopa, končal je na 12. mestu z oceno 14,250. Na preskoku sta se v finale osmerice prebili obe slovenski telovadki. Teja Belak, druga v Katarju prejšnji konec tedna, je z oceno 14,150 končala na tretjem mestu, Tjaša Kysselef, druga iz ...

Kategorija: Drugi športi Thu, 31 Mar 2016 22:03:00 +0200 Cottbus – Po prvem dnevu kvalifikacij tretjega svetovnega pokala v sezoni v športni gimnastiki v Cottbusu so Slovenci prišli do štirih finalov. Novo dobro sestavo je na parterju prikazal Rok Klavora, ki je bil drugi, na preskoku je bila tretja Teja Belak in peta Tjaša Kysselef, Sašo Bertoncelj je bil četrti na konju z ročaji. Rok Klavora je na parterju prejel oceno 15,00 in zaostal le za Brazilcem Diegom Hypolitom (15,250), tretji pa je bil Ukrajinec Oleg Vernjajev (14,750). Lanskoletni zmagovalec svetovnega pokala na parterju Žiga Šilc je spet ostal brez finalnega nastopa, končal je na 12. mestu z oceno 14,250. Na preskoku sta se v finale osmerice prebili obe slovenski telovadki. Teja Belak, druga v Katarju prejšnji konec tedna, je z oceno 14,150 končala na tretjem mestu, Tjaša Kysselef, druga iz …