Slovo Mevlje in Verbiča od evropske lige

Kategorija: Nogomet Thu, 16 Mar 2017 23:03:00 +0100 Ljubljana - Ruski Rostov Mihe Mevlje in danski Koebenhavn Benjamina Verbiča sta se poslovila od evropske lige v nogometu. Za Rostov je bil usoden angleški Manchester United, ki je po neodločenem izidu na prvi tekmi (1:1), danes na Old Traffordu slavil z 1:0 (0:0), za Koebenhavn pa nizozemski Ajax, ki je na svoji Areni zmagal z 2:0 (2:0). V četrtfinale so se poleg Manchester Uniteda in amsterdamskega Ajaxa prebili še turški Bešiktaš iz Istanbula, španska Celta Vigo, belgijska Anderlecht in Genk, francoski Lyon ter nemški Schalke. Žreb četrtfinalnih parov bo v petek na sedežu Evropske nogometne zveze (Uefa) v Nyonu. Rdeči vragi so dolgo čas lomili odpor žilavih igralcev iz Rostova. V prvem polčasu so zapravili nekaj lepih priložnosti, v drugem pa navkljub bolj pogumni igri Rusov gol zmagoviti go dosegli v ...

Kategorija: Nogomet Thu, 16 Mar 2017 23:03:00 +0100 Ljubljana – Ruski Rostov Mihe Mevlje in danski Koebenhavn Benjamina Verbiča sta se poslovila od evropske lige v nogometu. Za Rostov je bil usoden angleški Manchester United, ki je po neodločenem izidu na prvi tekmi (1:1), danes na Old Traffordu slavil z 1:0 (0:0), za Koebenhavn pa nizozemski Ajax, ki je na svoji Areni zmagal z 2:0 (2:0). V četrtfinale so se poleg Manchester Uniteda in amsterdamskega Ajaxa prebili še turški Bešiktaš iz Istanbula, španska Celta Vigo, belgijska Anderlecht in Genk, francoski Lyon ter nemški Schalke. Žreb četrtfinalnih parov bo v petek na sedežu Evropske nogometne zveze (Uefa) v Nyonu. Rdeči vragi so dolgo čas lomili odpor žilavih igralcev iz Rostova. V prvem polčasu so zapravili nekaj lepih priložnosti, v drugem pa navkljub bolj pogumni igri Rusov gol zmagoviti go dosegli v …