Sobotni derbiji: Giroud preprečil poraz Arsenala na Old Traffordu, Aubameyang odločil v Dortmundu

Kategorija: Nogomet Sat, 19 Nov 2016 20:29:00 +0100 Manchester - Derbi 12. kola angleškega prvenstva med Manchester Unitedom in Arsenalom se je končal brez zmagovalca, izid je bil 1:1. Oba trenerja sta imela nekaj preglavic pri sestavi začetnih postav. Pri Unitedu so manjkali poškodovana osrednja branilca Eric Bailly in Chris Smalling ter prvi strelec Zlatan Ibrahimović, pri Arsenalu pa branileca Hector Bellerin in Per Mertesacker ter vezist Santi Cazorla. Prvi polčas se je končal brez golov. Več od igre so imeli domačini, ki so v 35. minuti zahtevali enajstmetrovko po prekršku Nacha Monreala nad Antoniem Valencio, a je glavni sodnik Andre Marriner le odmahnil z roko. Dve minuti kasneje je Juan Mata nevarno sprožil v desni kot, a se je izkazal Petr Čech. Češki čuvaj mreže je v 41. minuti dobro posredoval še ob strelu Anthonyja Martiala. Rdeči vragi so bili tudi ...

Kategorija: Nogomet Sat, 19 Nov 2016 20:29:00 +0100 Manchester – Derbi 12. kola angleškega prvenstva med Manchester Unitedom in Arsenalom se je končal brez zmagovalca, izid je bil 1:1. Oba trenerja sta imela nekaj preglavic pri sestavi začetnih postav. Pri Unitedu so manjkali poškodovana osrednja branilca Eric Bailly in Chris Smalling ter prvi strelec Zlatan Ibrahimović, pri Arsenalu pa branileca Hector Bellerin in Per Mertesacker ter vezist Santi Cazorla. Prvi polčas se je končal brez golov. Več od igre so imeli domačini, ki so v 35. minuti zahtevali enajstmetrovko po prekršku Nacha Monreala nad Antoniem Valencio, a je glavni sodnik Andre Marriner le odmahnil z roko. Dve minuti kasneje je Juan Mata nevarno sprožil v desni kot, a se je izkazal Petr Čech. Češki čuvaj mreže je v 41. minuti dobro posredoval še ob strelu Anthonyja Martiala. Rdeči vragi so bili tudi …