Spektakel v Medvodah pripadel Roku Korošcu

Kategorija: Kolesarstvo Sat, 03 Jun 2017 10:20:00 +0200 Medvode - Nočni kriterij v Medvodah je ena redkih tovrstnih preizkušenj v Sloveniji, le 400 metrov dolg in hiter krog pa je magnet tudi za gledalce. Letos je kriterij štel tudi za naslov državnega prvaka, najhitrejši pa je bil Rok Korošec. »Težko je bilo, ker sem v Medvode prišel sam in sem moral pokriti vse skoke, ker nisem imel ekipe, da bi mi pomagala. Dirka je bila dolga, konkurenca resda ne najboljša, a nobeni zmagi se ne gleda v zobe,« je po dirki povedal Korošec, na odru za zmagovalce sta mu družbo delala še kolesarja Solkana Marko Pavlič in Primož Obal. V Medvodah sicer ni bilo najmočnejših slovenskih kolesarjev, a je kriterij kljub temu tako specifična dirka, da nikomur ni lahko priti do zmage. Med mlajšimi člani je bil najhitrejši kolesar domačega ...

Kategorija: Kolesarstvo Sat, 03 Jun 2017 10:20:00 +0200 Medvode – Nočni kriterij v Medvodah je ena redkih tovrstnih preizkušenj v Sloveniji, le 400 metrov dolg in hiter krog pa je magnet tudi za gledalce. Letos je kriterij štel tudi za naslov državnega prvaka, najhitrejši pa je bil Rok Korošec. »Težko je bilo, ker sem v Medvode prišel sam in sem moral pokriti vse skoke, ker nisem imel ekipe, da bi mi pomagala. Dirka je bila dolga, konkurenca resda ne najboljša, a nobeni zmagi se ne gleda v zobe,« je po dirki povedal Korošec, na odru za zmagovalce sta mu družbo delala še kolesarja Solkana Marko Pavlič in Primož Obal. V Medvodah sicer ni bilo najmočnejših slovenskih kolesarjev, a je kriterij kljub temu tako specifična dirka, da nikomur ni lahko priti do zmage. Med mlajšimi člani je bil najhitrejši kolesar domačega …