Stara sablja obvlada nove mulce

Kategorija: Avtomoto Sun, 06 Aug 2017 10:00:00 +0200 Kadar ne dirka, se rad preizkuša kot didžej. Najbolj se umiri ob vodi z ribiško palico v roki. Najsrečnejši pa je, ko osedla svoj ktm, se suvereno požene med tekmece in jih pušča za sabo. Pred tremi leti, ko je osvojil osmi naslov svetovnega prvaka v motokrosu, šestega v eliti, je opozoril, da njegova najboljša leta še prihajajo. Zdi se, da Antonio Cairoli, vodilni v MXGP, najlepšo predstavo kariere uprizarja prav letos. Sicilijanec, ki v motokrosistični konkurenci velja za legendo, je lani prvenstvo končal na drugem mestu s 84 točkami zaostanka za svetovnim prvakom, slovenskim šampionom Timom Gajserjem. Letos je na progah SP zelo prepričljiv, zdi se, da do konca sezone, ki jo bodo motokrosisti sklenili septembra v Franciji, tudi neulovljiv. Šest dirk pred koncem prvenstva ima 31-letni as v skupnem ...

Kategorija: Avtomoto Sun, 06 Aug 2017 10:00:00 +0200 Kadar ne dirka, se rad preizkuša kot didžej. Najbolj se umiri ob vodi z ribiško palico v roki. Najsrečnejši pa je, ko osedla svoj ktm, se suvereno požene med tekmece in jih pušča za sabo. Pred tremi leti, ko je osvojil osmi naslov svetovnega prvaka v motokrosu, šestega v eliti, je opozoril, da njegova najboljša leta še prihajajo. Zdi se, da Antonio Cairoli, vodilni v MXGP, najlepšo predstavo kariere uprizarja prav letos. Sicilijanec, ki v motokrosistični konkurenci velja za legendo, je lani prvenstvo končal na drugem mestu s 84 točkami zaostanka za svetovnim prvakom, slovenskim šampionom Timom Gajserjem. Letos je na progah SP zelo prepričljiv, zdi se, da do konca sezone, ki jo bodo motokrosisti sklenili septembra v Franciji, tudi neulovljiv. Šest dirk pred koncem prvenstva ima 31-letni as v skupnem …