Študentski nogometni derbi Ljubljančanom

Kategorija: Nogomet Tue, 06 Jun 2017 21:51:00 +0200 Maribor - Mariborski stadion Ljudski vrt je danes gostil tradicionalni univerzitetni derbi med reprezentancama Univerze v Mariboru in Univerze v Ljubljani. Zmaga je tokrat sredi Ljudskega vrta pripadla reprezentanci Univerze v Ljubljani, ki je zmago slavila s končnim rezultatom 3:1. Tradicionalnega, tokrat že petega nogometnega derbija, so se med drugim udeležili predstavniki Univerze v Mariboru, Univerze v Ljubljani, Nogometne zveze Slovenije, Olimpijskega komiteja Slovenije, Slovenske univerzitetne športne zveze in številni drugi navdušenci nogometa. V polčasu tekme se je predstavila študentska ultimate frizbi ekipa Univerze v Mariboru. V preteklih štirih tekmah sta se dve končali z remijem, po enkrat pa se je zmage veselila vsaka od ekip. Za ljubljanske študente je tokrat trikrat zadel Jaka Corn (18. minuta, 26., 39.), medtem ko je za Mariborčane častni zadetek v 84. minuti po enajstmetrovki prispeval ...

Kategorija: Nogomet Tue, 06 Jun 2017 21:51:00 +0200 Maribor – Mariborski stadion Ljudski vrt je danes gostil tradicionalni univerzitetni derbi med reprezentancama Univerze v Mariboru in Univerze v Ljubljani. Zmaga je tokrat sredi Ljudskega vrta pripadla reprezentanci Univerze v Ljubljani, ki je zmago slavila s končnim rezultatom 3:1. Tradicionalnega, tokrat že petega nogometnega derbija, so se med drugim udeležili predstavniki Univerze v Mariboru, Univerze v Ljubljani, Nogometne zveze Slovenije, Olimpijskega komiteja Slovenije, Slovenske univerzitetne športne zveze in številni drugi navdušenci nogometa. V polčasu tekme se je predstavila študentska ultimate frizbi ekipa Univerze v Mariboru. V preteklih štirih tekmah sta se dve končali z remijem, po enkrat pa se je zmage veselila vsaka od ekip. Za ljubljanske študente je tokrat trikrat zadel Jaka Corn (18. minuta, 26., 39.), medtem ko je za Mariborčane častni zadetek v 84. minuti po enajstmetrovki prispeval …