Teja Gregorin: Nič novega, vse se zalomi pri streljanju!

Kategorija: Zimski Sun, 12 Feb 2017 14:07:00 +0100 Hochfilzen - Potem ko je morala na šprinterski preizkušnji za štiri sekunde predse spustiti Čehinjo Gabrielo Koukalovo, si je nemška biatlonka Laura Dahlmeier na svetovnem prvenstvu v Hochfilznu danes pokorila konkurenco na 10-kilometrski zasledovalni preizkušnji in ubranila lansko lovoriko. Resda ni bila brezhibna na strelišču, že na prvem postanku ji je namreč roka enkrat zadrhtela, vseeno pa je ciljno črto prečkala 11,6 sekunde pred belorusko povratnico Darjo Domračevo, ki ni niti enkrat sprožila v prazno, izhodišče pa je popravila za kar 25 mest. Na stopničkah je vnovič končala tudi Koukalova, ki bi brez težav zmagala ob nekoliko natančnejšem strelskem nastopu, po treh zgrešenih strelih pa je za nemško zmagovalko zaostala za 16,6 sekunde. Slovenske barve je zastopala zgolj Teja Gregorin, ki je trideseto izhodišče pokvarila za pet mest, od Dahlmeierjeve pa ...

Kategorija: Zimski Sun, 12 Feb 2017 14:07:00 +0100 Hochfilzen – Potem ko je morala na šprinterski preizkušnji za štiri sekunde predse spustiti Čehinjo Gabrielo Koukalovo, si je nemška biatlonka Laura Dahlmeier na svetovnem prvenstvu v Hochfilznu danes pokorila konkurenco na 10-kilometrski zasledovalni preizkušnji in ubranila lansko lovoriko. Resda ni bila brezhibna na strelišču, že na prvem postanku ji je namreč roka enkrat zadrhtela, vseeno pa je ciljno črto prečkala 11,6 sekunde pred belorusko povratnico Darjo Domračevo, ki ni niti enkrat sprožila v prazno, izhodišče pa je popravila za kar 25 mest. Na stopničkah je vnovič končala tudi Koukalova, ki bi brez težav zmagala ob nekoliko natančnejšem strelskem nastopu, po treh zgrešenih strelih pa je za nemško zmagovalko zaostala za 16,6 sekunde. Slovenske barve je zastopala zgolj Teja Gregorin, ki je trideseto izhodišče pokvarila za pet mest, od Dahlmeierjeve pa …