Torres po grozljivem padcu že pri zavesti

Kategorija: Nogomet Fri, 03 Mar 2017 06:55:00 +0100 Madrid - Nogometaši Atletica Madrida, tudi slovenski reprezentančni vratar Jan Oblak, so se s sinočnjega gostovanja v 25. kolu španskega prvoligaškega tekmovanja pri Deportivu vrnili s točko (1:1), a tudi s poškodovanim Fernandom Torresom. Prekaljeni napadalec, ki bo čez dva tedna napolnil 33 let, je namreč v 85. minuti (le dvajset minut prej je z rezervne klopi vskočil na igrišče kot zamenjava za Kevina Gameira) po trku s tekmečevim zveznim igralcem Alexom Bergantinosom z glavo brutalno treščil v tla in obležal brez zavesti. Na štadionu El Riazor je zavladala grobna tišina ...  Nesrečnika so po grozljivem padcu prepeljali v bolnišnico v La Coruñi, kjer je noč preživel na opazovanju in dodatnih preiskavah, vendar pri polni zavesti. Tako je sledilcem na družbenem omrežju s čivkom že sporočil: »Zelo sem vam hvaležen za ...

Kategorija: Nogomet Fri, 03 Mar 2017 06:55:00 +0100 Madrid – Nogometaši Atletica Madrida, tudi slovenski reprezentančni vratar Jan Oblak, so se s sinočnjega gostovanja v 25. kolu španskega prvoligaškega tekmovanja pri Deportivu vrnili s točko (1:1), a tudi s poškodovanim Fernandom Torresom. Prekaljeni napadalec, ki bo čez dva tedna napolnil 33 let, je namreč v 85. minuti (le dvajset minut prej je z rezervne klopi vskočil na igrišče kot zamenjava za Kevina Gameira) po trku s tekmečevim zveznim igralcem Alexom Bergantinosom z glavo brutalno treščil v tla in obležal brez zavesti. Na štadionu El Riazor je zavladala grobna tišina …  Nesrečnika so po grozljivem padcu prepeljali v bolnišnico v La Coruñi, kjer je noč preživel na opazovanju in dodatnih preiskavah, vendar pri polni zavesti. Tako je sledilcem na družbenem omrežju s čivkom že sporočil: »Zelo sem vam hvaležen za …