Toutant prvak v akrobatskih skokih

Kategorija: Novice Sat, 24 Feb 2018 16:18:00 +0100 Pjongčang - Danes so na olimpijskih igrah podelili kolajne tudi v akrobatskih skokih za moške, potekalo je finale moškega kerlinga in tekmo za bron pri dekletih ter tekmi s skupinskim štartom v hitrostnem drsanju v obeh konkurencah. Toutant prepričljivo do zlata V prvi disciplini dneva je slavil Kanadčan Sebastien Toutant, ki je ugnal Američana Kylea Macka in Britanca Billyja Morgana. V disciplini, ki je bila premierno na sporedu zimskih olimpijskih iger, je 25-letnik zmagal z oceno 174,25 in za dobrih pet točk ugnal predstavnika ZDA. Morgan je na tretjem mestu zaostal še slabo točko več. Deskanje, akrobatski skoki, moški:ZLATO: Sebastien Toutant (Kan)SREBRO: Kyle Mack (ZDA)BRON: Billy Morgan (VBr) ZDA do zlata v moškem kerlingu, bron pri dekletih Japonkam V moškem kerlingu sta se v velikem finalu pomerili reprezentanci ZDA in Švedske. Uspešnejši so bili Američani, ...

Kategorija: Novice Sat, 24 Feb 2018 16:18:00 +0100 Pjongčang – Danes so na olimpijskih igrah podelili kolajne tudi v akrobatskih skokih za moške, potekalo je finale moškega kerlinga in tekmo za bron pri dekletih ter tekmi s skupinskim štartom v hitrostnem drsanju v obeh konkurencah. Toutant prepričljivo do zlata V prvi disciplini dneva je slavil Kanadčan Sebastien Toutant, ki je ugnal Američana Kylea Macka in Britanca Billyja Morgana. V disciplini, ki je bila premierno na sporedu zimskih olimpijskih iger, je 25-letnik zmagal z oceno 174,25 in za dobrih pet točk ugnal predstavnika ZDA. Morgan je na tretjem mestu zaostal še slabo točko več. Deskanje, akrobatski skoki, moški:ZLATO: Sebastien Toutant (Kan)SREBRO: Kyle Mack (ZDA)BRON: Billy Morgan (VBr) ZDA do zlata v moškem kerlingu, bron pri dekletih Japonkam V moškem kerlingu sta se v velikem finalu pomerili reprezentanci ZDA in Švedske. Uspešnejši so bili Američani, …