Trajković zmagal v Zagrebu

Slovenski reprezentant v tekvondoju olimpijskega sloga WTF Ivan Trajković je potrdil odlično pripravljenost v drugem delu tekmovalne sezone. Na odprtem prvenstvu Hrvaške v Zagrebu, ki je veljalo za svetovni pokal, je v kategoriji do 87 kg ugnal vse tekmece in osvojil prvo mesto. Naš borec je zapovrstjo premagal Poljaka Rafala Szypulskija, Španca Daniela Rosa Gomeza, Azerbajdžanca Payama Ghobadija Oughaza in v finalu Tunizijca Yassina Trabelsija. "Zelo sem zadovoljen. Premagal sem tri tekmece, ki sodijo v svetovni vrh, in dokazal, da tri kolajne, ki sem jih osvojil v drugem delu sezone, niso naključje. V finalu sem izgubljal z 0:6 in 3:8, toda uspel mi je preobrat za zmago z 9:8," je povedal Ivan Trajković . (zg) Šport

Slovenski reprezentant v tekvondoju olimpijskega sloga WTF Ivan Trajković je potrdil odlično pripravljenost v drugem delu tekmovalne sezone. Na odprtem prvenstvu Hrvaške v Zagrebu, ki je veljalo za svetovni pokal, je v kategoriji do 87 kg ugnal vse tekmece in osvojil prvo mesto. Naš borec je zapovrstjo premagal Poljaka Rafala Szypulskija, Španca Daniela Rosa Gomeza, Azerbajdžanca Payama Ghobadija Oughaza in v finalu Tunizijca Yassina Trabelsija. “Zelo sem zadovoljen. Premagal sem tri tekmece, ki sodijo v svetovni vrh, in dokazal, da tri kolajne, ki sem jih osvojil v drugem delu sezone, niso naključje. V finalu sem izgubljal z 0:6 in 3:8, toda uspel mi je preobrat za zmago z 9:8,” je povedal Ivan Trajković . (zg) Šport