Tudi »azzurri« prenizka ovira za »rise«

Kategorija: Hokej Sun, 23 Apr 2017 20:43:00 +0200 Neumarkt - Slovenska hokejska reprezentanca je na Južnem Tirolskem odigrala četrto prijateljsko tekmo v sklopu priprav na skorajšnje majsko svetovno prvenstvo prvega kakovostnega razreda v Parizu in še tretjič zmagala. Po dveh madžarskih skalpih je padla še domača Italija, od katere so bili izbranci selektorja Nika Zupančiča uspešnejši s 4:1 (0:0, 1:0, 3:1). Zdaj »rise« pred odhodom v Francijo, kjer bodo prvi obračun odigrali 6. maja s Švico, čakata še dvoboja z Rusijo in Norveško na pripravljalnem turnirju prihodnji teden v St. Peterburgu. Dolgo časa se mreži nista zatresli, strelsko sušo pa je v 28. minuti prekinil Miha Verlič s prvim zadetkom na tekmi, v poslednjih izdihljajih je dodal tudi zadnjega. Vmes sta se med strelce vpisala še Jan Urbas v 49. in David Rodman v 54. minuti. Častni gol za ...

Kategorija: Hokej Sun, 23 Apr 2017 20:43:00 +0200 Neumarkt – Slovenska hokejska reprezentanca je na Južnem Tirolskem odigrala četrto prijateljsko tekmo v sklopu priprav na skorajšnje majsko svetovno prvenstvo prvega kakovostnega razreda v Parizu in še tretjič zmagala. Po dveh madžarskih skalpih je padla še domača Italija, od katere so bili izbranci selektorja Nika Zupančiča uspešnejši s 4:1 (0:0, 1:0, 3:1). Zdaj »rise« pred odhodom v Francijo, kjer bodo prvi obračun odigrali 6. maja s Švico, čakata še dvoboja z Rusijo in Norveško na pripravljalnem turnirju prihodnji teden v St. Peterburgu. Dolgo časa se mreži nista zatresli, strelsko sušo pa je v 28. minuti prekinil Miha Verlič s prvim zadetkom na tekmi, v poslednjih izdihljajih je dodal tudi zadnjega. Vmes sta se med strelce vpisala še Jan Urbas v 49. in David Rodman v 54. minuti. Častni gol za …