Tudi na kolesu v izločilne boje: Flisar v finalu SP

Kategorija: Kolesarstvo Thu, 08 Sep 2016 22:13:00 +0200 Val di Sole - Še drugo leto zapored je odlični slovenski smučar Filip Flisar nastopil tudi na kolesarskem svetovnem prvenstvu. V štirikrosu se je tudi prebil skozi današnje kvalifikacije in bo v izločilnih bojih nastopil v petkovem finalu. Flisar letos sicer na BMX kolesu ni tekmoval toliko kot lani, vseeno pa je znova dokazal dobro pripravljenost in se s 15. časom kot najboljši Slovenec uvrstil v nadaljevanje. V kolesarski različici njegove smučarske discipline je za najhitrejšim Čehom Tomašom Slavikom je zaostal 2,597 sekunde. Kakšno mesto bo skušal pridobiti še v četverobojih, v katere so napredovali tudi državni prvak Urban Rotnik na 17. mestu, Mitja Ergaver kot 21., Kevin Berginc s 26. in Matija Stupar s 27. mestom. Na 40. mestu je končal Matej Stapič, ki je edini od Slovencev ...

Kategorija: Kolesarstvo Thu, 08 Sep 2016 22:13:00 +0200 Val di Sole – Še drugo leto zapored je odlični slovenski smučar Filip Flisar nastopil tudi na kolesarskem svetovnem prvenstvu. V štirikrosu se je tudi prebil skozi današnje kvalifikacije in bo v izločilnih bojih nastopil v petkovem finalu. Flisar letos sicer na BMX kolesu ni tekmoval toliko kot lani, vseeno pa je znova dokazal dobro pripravljenost in se s 15. časom kot najboljši Slovenec uvrstil v nadaljevanje. V kolesarski različici njegove smučarske discipline je za najhitrejšim Čehom Tomašom Slavikom je zaostal 2,597 sekunde. Kakšno mesto bo skušal pridobiti še v četverobojih, v katere so napredovali tudi državni prvak Urban Rotnik na 17. mestu, Mitja Ergaver kot 21., Kevin Berginc s 26. in Matija Stupar s 27. mestom. Na 40. mestu je končal Matej Stapič, ki je edini od Slovencev …