Tudi nova zasedba se je poigrala z živci navijačev

Kategorija: Košarka Mon, 02 Oct 2017 23:31:00 +0200 Ljubljana – V prejšnji sezoni so dvoboji z Igokeo drago stali košarkarje Petrola Olimpije, prvaki BiH pa so slednjič osvojili celo peto mesto v ligi ABA. Ob začetku novega regionalnega prvenstva se ni veliko spremenilo, toda po številnih nihanjih in dramatični končnici so Ljubljančani vendarle prišli do zmage. Stožiška zasedba je po prepričljivo osvojenem slovenskem superpokalu imela veliko razlogov za optimizem, a ga ni povsem upravičila. V uvodnih minutah je zaigrala brez svojega prvega organizatorja igre Talorja Battla in centra Jordana Morgana ter omogočila gostom, da so dobili občutek za igro in prevzeli vodstvo z 10:4. Ko sta v igro vstopila tudi Američana, se je tehtnica začela naglo nagibati na stran Ljubljančanov, ki so z nizom 17:3 odločili prvo četrtino v svojo korist in ob začetku drugega dela tekme ...

Kategorija: Košarka Mon, 02 Oct 2017 23:31:00 +0200 Ljubljana – V prejšnji sezoni so dvoboji z Igokeo drago stali košarkarje Petrola Olimpije, prvaki BiH pa so slednjič osvojili celo peto mesto v ligi ABA. Ob začetku novega regionalnega prvenstva se ni veliko spremenilo, toda po številnih nihanjih in dramatični končnici so Ljubljančani vendarle prišli do zmage. Stožiška zasedba je po prepričljivo osvojenem slovenskem superpokalu imela veliko razlogov za optimizem, a ga ni povsem upravičila. V uvodnih minutah je zaigrala brez svojega prvega organizatorja igre Talorja Battla in centra Jordana Morgana ter omogočila gostom, da so dobili občutek za igro in prevzeli vodstvo z 10:4. Ko sta v igro vstopila tudi Američana, se je tehtnica začela naglo nagibati na stran Ljubljančanov, ki so z nizom 17:3 odločili prvo četrtino v svojo korist in ob začetku drugega dela tekme …