Tudi Olimpija zlahka v pokalni četrtfinale

Kategorija: Nogomet Tue, 19 Sep 2017 21:57:00 +0200 Ljubljana - Po Mariboru, Krki in Triglavu sta si mesto v četrtfinalu nogometnega pokala Slovenije danes zagotovila še Aluminij, ki je premagal Jadran Dekane s 7:0, in Olimpija, ki je s 6:1 izločila Kalcer Radomlje. Ljubljančani v Domžalah, kjer so tekmo gostili Radomljani, med najboljših osem napredovali brez posebnega napora. Že v prvem polčasu je zeleno-bela ekipa trikrat zatresla mrežo domačih. V 24. minuti je zadel Kingsley Boateng, ko je zadel iz bližine po strelu Leona Benka. Prav Benko pa je bil avtor naslednjih dveh golov. Najprej je v 26. minuti v mrežo pospravil žogo po lepi podaji Stefana Savića z leve strani, v 33. minuti pa je zadel še z glavo. V 61. minuti je Benko zadel še tretjič na tekmi, ko je Boatengovo podajo z desne strani s strelom s ...

Kategorija: Nogomet Tue, 19 Sep 2017 21:57:00 +0200 Ljubljana – Po Mariboru, Krki in Triglavu sta si mesto v četrtfinalu nogometnega pokala Slovenije danes zagotovila še Aluminij, ki je premagal Jadran Dekane s 7:0, in Olimpija, ki je s 6:1 izločila Kalcer Radomlje. Ljubljančani v Domžalah, kjer so tekmo gostili Radomljani, med najboljših osem napredovali brez posebnega napora. Že v prvem polčasu je zeleno-bela ekipa trikrat zatresla mrežo domačih. V 24. minuti je zadel Kingsley Boateng, ko je zadel iz bližine po strelu Leona Benka. Prav Benko pa je bil avtor naslednjih dveh golov. Najprej je v 26. minuti v mrežo pospravil žogo po lepi podaji Stefana Savića z leve strani, v 33. minuti pa je zadel še z glavo. V 61. minuti je Benko zadel še tretjič na tekmi, ko je Boatengovo podajo z desne strani s strelom s …