V derbiju serie A stara dama prvič pristrigla peruti Napoliju (VIDEO)

Kategorija: Nogomet Sat, 02 Dec 2017 12:21:00 +0100 Neapelj - V 15. kolu italijanskega prvoligaškega nogometnega tekmovanja je moral vodilni Napoli prvič v sezoni na kolena, v derbiju sosedov na razpredelnici ga je namreč na njegovem štadionu San Paolo z 1:0 odpravil branilec šampionske lovorike Juventus, ki se mu je tako približal zgolj na točko. Obračun je bil odločen že v 13. minuti. Tedaj je namreč tribune z zadetkom po podaji Paula Dybale utišal argentinski napadalec Gonzalo Higuain, ki bo prihodnjo nedeljo dopolnil okroglih 30 let. Zanimivo: v serie A je zadel v zadnjih petih dvobojih, v katerih je nastopil, in dosegel več kot polovico vseh zadetkov stare dame, kar šest od enajstih. Med najboljšimi petimi strelci italijanskega prvenstva so ta hip kar trije Argentinci. Statistika je bila sicer popolnoma na strani Napolija, ki pa je imel v napadu zvezane ...

Kategorija: Nogomet Sat, 02 Dec 2017 12:21:00 +0100 Neapelj – V 15. kolu italijanskega prvoligaškega nogometnega tekmovanja je moral vodilni Napoli prvič v sezoni na kolena, v derbiju sosedov na razpredelnici ga je namreč na njegovem štadionu San Paolo z 1:0 odpravil branilec šampionske lovorike Juventus, ki se mu je tako približal zgolj na točko. Obračun je bil odločen že v 13. minuti. Tedaj je namreč tribune z zadetkom po podaji Paula Dybale utišal argentinski napadalec Gonzalo Higuain, ki bo prihodnjo nedeljo dopolnil okroglih 30 let. Zanimivo: v serie A je zadel v zadnjih petih dvobojih, v katerih je nastopil, in dosegel več kot polovico vseh zadetkov stare dame, kar šest od enajstih. Med najboljšimi petimi strelci italijanskega prvenstva so ta hip kar trije Argentinci. Statistika je bila sicer popolnoma na strani Napolija, ki pa je imel v napadu zvezane …