V Jokohami padel še tretji slovenski »lopar«

Kategorija: Tenis Wed, 01 Mar 2017 12:38:00 +0100 Jokohama - Tri stopničke teniškega turnirja iz serije challenger z nagradnim skladom 50.000 ameriških dolarjev v Jokohami, trije porazi slovenskih predstavnikov v posamični konkurenci! Prvi se je moral že v kvalifikacijah posloviti prvopostavljeni Ptujčan Blaž Rola, ki je moral po dveh gladkih zmagah brez oddanega niza v zadnjem dvoboju premoč priznati Južnokorejcu Soon-woo Kwonu, ki je bil po 72 mintutah boljši s 6:4 in 6:4. Šlo je sicer za obračun domala sosedov na lestvici (299/301). V glavnem delu turnirja je že uvodoma izpadel tudi peti nosilec Grega Žemlja, ki ni imel niti najmanjših možnosti proti 20-letnemu avstralskemu kvalifikantu Blaku Mottu, ki je za suvereno zmago s 6:2 in 6:3 potreboval celo manj kot uro. Oba nasprotnika sta si priigrala po tri priložnosti za brejk, le da je zmagovalec izkoristil vse, poraženec ...

Kategorija: Tenis Wed, 01 Mar 2017 12:38:00 +0100 Jokohama – Tri stopničke teniškega turnirja iz serije challenger z nagradnim skladom 50.000 ameriških dolarjev v Jokohami, trije porazi slovenskih predstavnikov v posamični konkurenci! Prvi se je moral že v kvalifikacijah posloviti prvopostavljeni Ptujčan Blaž Rola, ki je moral po dveh gladkih zmagah brez oddanega niza v zadnjem dvoboju premoč priznati Južnokorejcu Soon-woo Kwonu, ki je bil po 72 mintutah boljši s 6:4 in 6:4. Šlo je sicer za obračun domala sosedov na lestvici (299/301). V glavnem delu turnirja je že uvodoma izpadel tudi peti nosilec Grega Žemlja, ki ni imel niti najmanjših možnosti proti 20-letnemu avstralskemu kvalifikantu Blaku Mottu, ki je za suvereno zmago s 6:2 in 6:3 potreboval celo manj kot uro. Oba nasprotnika sta si priigrala po tri priložnosti za brejk, le da je zmagovalec izkoristil vse, poraženec …