V Ljubljani prvo ime ritmične gimnastike Laura Zeng

Kategorija: Drugi športi Sun, 16 Apr 2017 21:07:00 +0200 Ljubljana - Američanka Laura Zeng je bila prvo ime 30. mednarodnega turnirja MTM Narodni dom v ritmični gimnastiki, saj je mnogobojski zmagi v današnjih finalih dodala še tri naslove za vaje z obročem, s kiji in trakom, z žogo pa je bila najboljša Rusinja Marija Paulova. V finalih sta se izkazali tudi dve mladi Slovenki Aja Jerman in Aleksandra Podgoršek. Sedemnajstletna Jermanova je po osmem mestu v mnogoboju v današnjih finalih prikazala še boljše nastope in z obročem zasedla peto, z žogo šesto mesto, s kiji je končala tik za stopničkami na četrtem mestu, kar je bila najboljša slovenska uvrstitev med članicami, s trakom pa je bila po napakah osma. Tudi 15-letna Podgorškova, sedma iz mnogoboja, ki je komaj januarja prestopila v člansko kategorijo, je nastopila v vseh štirih finalih. Z obročem ...

Kategorija: Drugi športi Sun, 16 Apr 2017 21:07:00 +0200 Ljubljana – Američanka Laura Zeng je bila prvo ime 30. mednarodnega turnirja MTM Narodni dom v ritmični gimnastiki, saj je mnogobojski zmagi v današnjih finalih dodala še tri naslove za vaje z obročem, s kiji in trakom, z žogo pa je bila najboljša Rusinja Marija Paulova. V finalih sta se izkazali tudi dve mladi Slovenki Aja Jerman in Aleksandra Podgoršek. Sedemnajstletna Jermanova je po osmem mestu v mnogoboju v današnjih finalih prikazala še boljše nastope in z obročem zasedla peto, z žogo šesto mesto, s kiji je končala tik za stopničkami na četrtem mestu, kar je bila najboljša slovenska uvrstitev med članicami, s trakom pa je bila po napakah osma. Tudi 15-letna Podgorškova, sedma iz mnogoboja, ki je komaj januarja prestopila v člansko kategorijo, je nastopila v vseh štirih finalih. Z obročem …