Vettlu ovacije za umetniški vtis, Hamiltonu 25 točk

Kategorija: Avtomoto Mon, 15 May 2017 06:00:00 +0200 Barcelona – Lewis Hamilton je na VN Španije v formuli 1 pričakoval zmago, ki mu je povrnila samozavest po ponesrečeni dirki v Rusiji, ni pa si mogel misliti, da bo moral vanjo vložiti zadnje atome moči. Dolgo je gledal zadek Sebastiana Vettla, a na koncu je vendarle prišel prvi skozi cilj in njegov zaostanek je po peti dirki skopnel na zgolj šest točk.Ljubitelji formule 1 so tokrat zares prišli na svoj račun, Barcelona je postregla z odlično dirko, ki je ni bilo mogoče napovedati, saj se je Hamilton zdel dominanten, potem ko je bil najhitrejši tako na treningih kot v kvalifikacijah, lepo vreme pa je jamčilo stabilne razmere. A zaradi slabega štarta je bil že po prvem zavoju pred njim štirikratni svetovni prvak Vettel ... »Štart ni bil dober, gume ...

Kategorija: Avtomoto Mon, 15 May 2017 06:00:00 +0200 Barcelona – Lewis Hamilton je na VN Španije v formuli 1 pričakoval zmago, ki mu je povrnila samozavest po ponesrečeni dirki v Rusiji, ni pa si mogel misliti, da bo moral vanjo vložiti zadnje atome moči. Dolgo je gledal zadek Sebastiana Vettla, a na koncu je vendarle prišel prvi skozi cilj in njegov zaostanek je po peti dirki skopnel na zgolj šest točk.Ljubitelji formule 1 so tokrat zares prišli na svoj račun, Barcelona je postregla z odlično dirko, ki je ni bilo mogoče napovedati, saj se je Hamilton zdel dominanten, potem ko je bil najhitrejši tako na treningih kot v kvalifikacijah, lepo vreme pa je jamčilo stabilne razmere. A zaradi slabega štarta je bil že po prvem zavoju pred njim štirikratni svetovni prvak Vettel … »Štart ni bil dober, gume …