Vijolični nad Olimpijo s tremi napadalci

Kategorija: Nogomet Mon, 10 Apr 2017 17:52:00 +0200 Maribor - Po navedbah iz strokovnega štaba trenutno vodilnega slovenskega nogometnega prvoligaša se bo Maribor v sredino povratno polfinalno pokalno tekmo v Ljudskem vrtu z Olimpijo, ki po polovici vodi z 2:1, pognal s tremi igralci v napadu. Že danes sta pričakovanja pred novim večnim derbijem predstavila športni direktor »vijoličnih« Zlatko Zahović in trener Darko Milanič, ki ne bo mogel računati na kaznovanega Marka Šulerja, zaradi vnetja oči je vprašljiv tudi Matej Palčič. »Naša prioriteta je prvoligaško tekmovanje. V povratnem pokalnem dvoboju nimamo česa izgubiti, z doseženim zadetkom v Stožicah imamo aktiven rezultat. Navdušil me je klic trenerja Darka Milaniča, ki je obljubil igro s tremi napadalci z vodilom 'vsi v napad'. Navijači pa naj pridejo in uživajo v 90 minutah obleganja Olimpijinih vrat, ne glede na trenutni rezultat. Trenerja podpiram ...

Kategorija: Nogomet Mon, 10 Apr 2017 17:52:00 +0200 Maribor – Po navedbah iz strokovnega štaba trenutno vodilnega slovenskega nogometnega prvoligaša se bo Maribor v sredino povratno polfinalno pokalno tekmo v Ljudskem vrtu z Olimpijo, ki po polovici vodi z 2:1, pognal s tremi igralci v napadu. Že danes sta pričakovanja pred novim večnim derbijem predstavila športni direktor »vijoličnih« Zlatko Zahović in trener Darko Milanič, ki ne bo mogel računati na kaznovanega Marka Šulerja, zaradi vnetja oči je vprašljiv tudi Matej Palčič. »Naša prioriteta je prvoligaško tekmovanje. V povratnem pokalnem dvoboju nimamo česa izgubiti, z doseženim zadetkom v Stožicah imamo aktiven rezultat. Navdušil me je klic trenerja Darka Milaniča, ki je obljubil igro s tremi napadalci z vodilom ‘vsi v napad’. Navijači pa naj pridejo in uživajo v 90 minutah obleganja Olimpijinih vrat, ne glede na trenutni rezultat. Trenerja podpiram …