VN Avstrije je romala v roke Valterija Bottasa, Vettel povišal prednost

Kategorija: Avtomoto Sun, 09 Jul 2017 15:35:00 +0200 Spielberg - Valteri Bottas je junak dirkaškega konca tedna pri naših severnih sosedih. Za dirkačem moštva Mercedes sta se v Spielbergu uvrstila Sebastian Vettel in Daniel Ricciardo, ki je očitno v drugi polovici prvenstva spet v zelo dobri formi, po zmagi na zadnji dirki pa je bil tokrat zadovoljen tudi s tretjim mestom. Sebastian Vettel in Lewis Hamilton sta po incidentu na zadnji dirki tokrat obdržala živce, na progi v Avstriji pa je bil tokrat precej boljši Vettel, ki je še povišal prednost pred tokrat četrtim Lewisom Hamiltonom. Britanca lahko veseli le, da je njegov moštveni kolega Bottas zadržal prvo mesto in z zmago odščipnil nekaj točk Vettlu. To je bila za Bottasa druga zmaga v karieri, prvo je dosegel letos v Sočiju.  Svetovno prvenstvo formule 1 se bo nadaljevalo čez teden ...

Kategorija: Avtomoto Sun, 09 Jul 2017 15:35:00 +0200 Spielberg – Valteri Bottas je junak dirkaškega konca tedna pri naših severnih sosedih. Za dirkačem moštva Mercedes sta se v Spielbergu uvrstila Sebastian Vettel in Daniel Ricciardo, ki je očitno v drugi polovici prvenstva spet v zelo dobri formi, po zmagi na zadnji dirki pa je bil tokrat zadovoljen tudi s tretjim mestom. Sebastian Vettel in Lewis Hamilton sta po incidentu na zadnji dirki tokrat obdržala živce, na progi v Avstriji pa je bil tokrat precej boljši Vettel, ki je še povišal prednost pred tokrat četrtim Lewisom Hamiltonom. Britanca lahko veseli le, da je njegov moštveni kolega Bottas zadržal prvo mesto in z zmago odščipnil nekaj točk Vettlu. To je bila za Bottasa druga zmaga v karieri, prvo je dosegel letos v Sočiju.  Svetovno prvenstvo formule 1 se bo nadaljevalo čez teden …