Vnovič je vtis polepšala dama

Kategorija: Drugi športi Mon, 03 Jul 2017 06:00:00 +0200 Markkleeberg – Tretja tekma svetovnega pokala je imela za slovenske slalomiste na divjih vodah zelo podoben scenarij kot uvodni v Pragi in Augsburgu. Uršo Kragelj je na tretji stopnički zmagovalnega odra za kajakašice zamenjala Eva Terčelj, Benjamin Savšek se vnovič ni mogel ogniti nesrečnemu 4. mestu, kajakaši pa so še enkrat ostali brez uvrstitve v finale.Terčeljevi prve preizkušnje sezone niso prinesle večjega zadovoljstva, če izvzamemo zlato kolajno ekipe kajakašic na EP. Na uverturi svetovnega pokala je bila 11., pred tednom 19., v Markkleebergu pa je le dočakala razcvet. V polfinalu, ki je že bil končna postaja za Kragljevo, saj si je prislužila 52 kazenskih sekund, je bila peta, v velikem finalu pa sta bili od nje hitrejši le Nemka Ricarda Funk in Avstralka Jessica Fox. »Današnja tekma se je zame ...

Kategorija: Drugi športi Mon, 03 Jul 2017 06:00:00 +0200 Markkleeberg – Tretja tekma svetovnega pokala je imela za slovenske slalomiste na divjih vodah zelo podoben scenarij kot uvodni v Pragi in Augsburgu. Uršo Kragelj je na tretji stopnički zmagovalnega odra za kajakašice zamenjala Eva Terčelj, Benjamin Savšek se vnovič ni mogel ogniti nesrečnemu 4. mestu, kajakaši pa so še enkrat ostali brez uvrstitve v finale.Terčeljevi prve preizkušnje sezone niso prinesle večjega zadovoljstva, če izvzamemo zlato kolajno ekipe kajakašic na EP. Na uverturi svetovnega pokala je bila 11., pred tednom 19., v Markkleebergu pa je le dočakala razcvet. V polfinalu, ki je že bil končna postaja za Kragljevo, saj si je prislužila 52 kazenskih sekund, je bila peta, v velikem finalu pa sta bili od nje hitrejši le Nemka Ricarda Funk in Avstralka Jessica Fox. »Današnja tekma se je zame …