Vročica brez Dragića do tretje zmage (VIDEO)

Kategorija: Košarka Thu, 12 Oct 2017 06:12:00 +0200 Miami - Košarkarji Miamija so se, brez pomoči zlatega slovenskega repezentanta Gorana Dragića, v petem pripravljalnem dvoboju pred skorajšnjim začetkom nove sezone lige NBA dokopali do tretje zmage. Pred domačim avditorijem v American Airlines Areni so bili namreč po razburljivem in izenačenem dvoboju s 117:115 uspešnejši od Washingtona, ki je šel v četrtem poskusu v predsezoni sploh prvič na kolena. Mož odločitve je bil Jordan Mickey, ki je v zadnji sekundi zadel zmagovito trojko. Nov izziv, zadnji pred začetkom sezone, čaka Dragićevo zasedbo v noči na soboto, ko bo gostovala v Philadelphii. V prvih treh četrtinah so bil korak spredaj gostje, ki so se dokopali do največ 13 točk naskoka v začetku drugega dela, Vročica pa je sploh prvič v dvoboju vodila pri izidu 65:64, a je Washington takoj odgovoril s ...

Kategorija: Košarka Thu, 12 Oct 2017 06:12:00 +0200 Miami – Košarkarji Miamija so se, brez pomoči zlatega slovenskega repezentanta Gorana Dragića, v petem pripravljalnem dvoboju pred skorajšnjim začetkom nove sezone lige NBA dokopali do tretje zmage. Pred domačim avditorijem v American Airlines Areni so bili namreč po razburljivem in izenačenem dvoboju s 117:115 uspešnejši od Washingtona, ki je šel v četrtem poskusu v predsezoni sploh prvič na kolena. Mož odločitve je bil Jordan Mickey, ki je v zadnji sekundi zadel zmagovito trojko. Nov izziv, zadnji pred začetkom sezone, čaka Dragićevo zasedbo v noči na soboto, ko bo gostovala v Philadelphii. V prvih treh četrtinah so bil korak spredaj gostje, ki so se dokopali do največ 13 točk naskoka v začetku drugega dela, Vročica pa je sploh prvič v dvoboju vodila pri izidu 65:64, a je Washington takoj odgovoril s …