Za letos konec rumene evropske pravljice

Kategorija: Nogomet Fri, 25 Aug 2017 06:00:00 +0200 Marseille – Senzacije, potem ko so Domžalčani že izločili favorizirane Nemce iz Freiburga, na vročem francoskem jugu tokrat le ni bilo. Rumeno-modri so zlasti v 1. polčasu zelo namučili favorizirani Olympique, pri izidu 0:0 zadeli vratnico, ob koncu pa so se Francozi veselili zaslužene zmage ter tako uvrstitve v jesenski skupinski del evropske lige.Vse, kar so v zadnjih dneh napovedovali Domžalčani, češ da že prav nestrpno odštevajo do prihoda v »kotel«, eno najbolj vročih nogometnih aren stare celine, se je res uresničilo. Ozračje v toplem četrtkovem večeru je bilo peklensko, toda sodeč po tistem, kar se je pozneje dogajalo na igrišču, hrabrim in uigranim gostom iz Slovenije, to še zdaleč ni spodrezalo nog. Še več! Nevedoči obiskovalec tekme bi dolgo ugibal, kdo je tukaj ponos Francije, in sploh edini klub ...

Kategorija: Nogomet Fri, 25 Aug 2017 06:00:00 +0200 Marseille – Senzacije, potem ko so Domžalčani že izločili favorizirane Nemce iz Freiburga, na vročem francoskem jugu tokrat le ni bilo. Rumeno-modri so zlasti v 1. polčasu zelo namučili favorizirani Olympique, pri izidu 0:0 zadeli vratnico, ob koncu pa so se Francozi veselili zaslužene zmage ter tako uvrstitve v jesenski skupinski del evropske lige.Vse, kar so v zadnjih dneh napovedovali Domžalčani, češ da že prav nestrpno odštevajo do prihoda v »kotel«, eno najbolj vročih nogometnih aren stare celine, se je res uresničilo. Ozračje v toplem četrtkovem večeru je bilo peklensko, toda sodeč po tistem, kar se je pozneje dogajalo na igrišču, hrabrim in uigranim gostom iz Slovenije, to še zdaleč ni spodrezalo nog. Še več! Nevedoči obiskovalec tekme bi dolgo ugibal, kdo je tukaj ponos Francije, in sploh edini klub …