Zadnje sekunde Olimpiji odnesle zmago (VIDEO)

Kategorija: Košarka Sat, 21 Oct 2017 22:16:00 +0200 Ljubljana - Vrnitev pred domače navijače, kakih tisoč se jih je zbralo na tivolskih tribunah, je bila po štirih zaporednih gostovanjih na treh različnih frontah za slovenske prvake, košarkarje Petrola Olimpije, sila grenka. V obračunu petega kola regionalne lige ABA so imeli namreč zmago proti Mornarju iz Bara že na dosegu roke, a dopustili, da jih je novinec v tej druščini odpravil s 67:64. Dve minuti pred zadnjim piskom sirene niso imeli zgolj treh točk naskoka (63:60), temveč tudi napad za povišanje vodstva, a so si drug za drugim neumne napake privoščili Gregor Hrovat, Domen Lorbek in Devin Oliver. Gostje so izenačili in vse je dišalo po podaljšku, ki pa ga je s trojko od table v zadnji sekundi obračuna, svojo tretjo na tekmi, preprečil Nemanja Vranješ. Ljubljančani so tako v petem ...

Kategorija: Košarka Sat, 21 Oct 2017 22:16:00 +0200 Ljubljana – Vrnitev pred domače navijače, kakih tisoč se jih je zbralo na tivolskih tribunah, je bila po štirih zaporednih gostovanjih na treh različnih frontah za slovenske prvake, košarkarje Petrola Olimpije, sila grenka. V obračunu petega kola regionalne lige ABA so imeli namreč zmago proti Mornarju iz Bara že na dosegu roke, a dopustili, da jih je novinec v tej druščini odpravil s 67:64. Dve minuti pred zadnjim piskom sirene niso imeli zgolj treh točk naskoka (63:60), temveč tudi napad za povišanje vodstva, a so si drug za drugim neumne napake privoščili Gregor Hrovat, Domen Lorbek in Devin Oliver. Gostje so izenačili in vse je dišalo po podaljšku, ki pa ga je s trojko od table v zadnji sekundi obračuna, svojo tretjo na tekmi, preprečil Nemanja Vranješ. Ljubljančani so tako v petem …