Zahović spravil (razprodan) Ljudski vrt v trans

Kategorija: Nogomet Sat, 25 Feb 2017 22:39:00 +0100 Maribor - Po uvodnem kolu spomladanskega dela slovenskega prvoligaškega tekmovanja so nogometaši Maribora na čelu razpredelnice tri točke pred branilko naslova Olimpijo. V večnem derbiju v razprodanem Ljudskem vrtu so se namreč veselili sladke zmage z 1:0, odločilni zadetek je v začetku drugega polčasa po medlem posredovanju tekmečeve obrambe mojstrsko zabil 21-letni Luka Zahović, ki je bil vsaj po enkrat uspešen v vsaki od zadnjih petih prvoligaških tekem. Tako so vijolični ostali neporaženi tudi v tretjem medsebojnem obračunu v tej sezoni, pred tem so se namreč v četrtem kolu z zmaji razšli brez zmagovalca (1:1), sredi oktobra pa so jih s 3:1 odpravili v Stožicah. Danes bi si, glede na prikazano na igrišču, tudi gostje, ki so nastopili s temeljito prevetrenim kadrom in sedmimi tujci v začetni enajsterici, zaslužili točko, saj ...

Kategorija: Nogomet Sat, 25 Feb 2017 22:39:00 +0100 Maribor – Po uvodnem kolu spomladanskega dela slovenskega prvoligaškega tekmovanja so nogometaši Maribora na čelu razpredelnice tri točke pred branilko naslova Olimpijo. V večnem derbiju v razprodanem Ljudskem vrtu so se namreč veselili sladke zmage z 1:0, odločilni zadetek je v začetku drugega polčasa po medlem posredovanju tekmečeve obrambe mojstrsko zabil 21-letni Luka Zahović, ki je bil vsaj po enkrat uspešen v vsaki od zadnjih petih prvoligaških tekem. Tako so vijolični ostali neporaženi tudi v tretjem medsebojnem obračunu v tej sezoni, pred tem so se namreč v četrtem kolu z zmaji razšli brez zmagovalca (1:1), sredi oktobra pa so jih s 3:1 odpravili v Stožicah. Danes bi si, glede na prikazano na igrišču, tudi gostje, ki so nastopili s temeljito prevetrenim kadrom in sedmimi tujci v začetni enajsterici, zaslužili točko, saj …