Židan in Us junaka Jesenic v Podmežakli

Kategorija: Hokej Thu, 31 Mar 2016 21:46:00 +0200 Jesenice - Hokejisti Sija Acronija Jesenic so na drugi tekmi finala državnega prvenstva v svoji Podmežakli premagali Olimpijo z 1:0 in izid v zmagah izenačili na 1:1. Branilci naslova so pred domačimi gledalci prikazali občutno boljšo igro kot v Ljubljani in tekmo dobili po zaslugi Žana Usa in Andreja Židana. Prvi je ustavil vseh 33 strelov na svoja vrata, drugi pa je v 43. minuti dosegel edini gol na tekmi. Pri Olimpiji je bil najboljši vratar Olivier Roy, ki se je izkazal z 31 obrambami in med drugim dobil dvoboja iz oči v oči s Tadejem Čimžarjem (22. minuta) in Marjanom Manfredo (37.), kar pa je bilo na koncu premalo za uspeh na Jesenicah. Ekipi v finalu igrata na tri zmage, tretja tekma finala bo 4. aprila v Ljubljani. POTEK TEKME Prva tretjina Prve minute tekme ...

Kategorija: Hokej Thu, 31 Mar 2016 21:46:00 +0200 Jesenice – Hokejisti Sija Acronija Jesenic so na drugi tekmi finala državnega prvenstva v svoji Podmežakli premagali Olimpijo z 1:0 in izid v zmagah izenačili na 1:1. Branilci naslova so pred domačimi gledalci prikazali občutno boljšo igro kot v Ljubljani in tekmo dobili po zaslugi Žana Usa in Andreja Židana. Prvi je ustavil vseh 33 strelov na svoja vrata, drugi pa je v 43. minuti dosegel edini gol na tekmi. Pri Olimpiji je bil najboljši vratar Olivier Roy, ki se je izkazal z 31 obrambami in med drugim dobil dvoboja iz oči v oči s Tadejem Čimžarjem (22. minuta) in Marjanom Manfredo (37.), kar pa je bilo na koncu premalo za uspeh na Jesenicah. Ekipi v finalu igrata na tri zmage, tretja tekma finala bo 4. aprila v Ljubljani. POTEK TEKME Prva tretjina Prve minute tekme …