Zlatorog na prvi tekmi v gosteh presenetil Rogaško, Olimpija pa Krko

Kategorija: Košarka Sat, 06 May 2017 22:20:00 +0200 Rogaška Slatina - Košarkarji Zlatoroga so nepričakovano dobili prvo tekmo polfinala lige Nova KBM proti Rogaški. V gosteh so zmagali z 72:66, kar pomeni, da si lahko že v torek ob 18. uri v domači dvorani Tri lilije zagotovijo drugi zaporedni finale državnega prvenstva oziroma petega v zgodovini kluba. Čeprav so nastopili brez svojega najboljšega strelca in skakalca Igorja Tratnika, ki ima težjo poškodbo kolena, so Laščani zasluženo in suvereno prišli do zmage. Vodili so vseh 40 minut z izjemo uvodnih 2:0. Trener Aleš Pipan je kolega Damjana Novakovića nadigral v taktičnem pogledu, igralci Zlatoroga na parketu pa so pokazali precej več želje in žara kot njihovi tekmeci, ki so imeli bučno podporo s tribun, saj so Slatinčani že pol ure pred začetkom dvoboja napolnili vse sedeže. Zlatorog nikoli ni vodil za ...

Kategorija: Košarka Sat, 06 May 2017 22:20:00 +0200 Rogaška Slatina – Košarkarji Zlatoroga so nepričakovano dobili prvo tekmo polfinala lige Nova KBM proti Rogaški. V gosteh so zmagali z 72:66, kar pomeni, da si lahko že v torek ob 18. uri v domači dvorani Tri lilije zagotovijo drugi zaporedni finale državnega prvenstva oziroma petega v zgodovini kluba. Čeprav so nastopili brez svojega najboljšega strelca in skakalca Igorja Tratnika, ki ima težjo poškodbo kolena, so Laščani zasluženo in suvereno prišli do zmage. Vodili so vseh 40 minut z izjemo uvodnih 2:0. Trener Aleš Pipan je kolega Damjana Novakovića nadigral v taktičnem pogledu, igralci Zlatoroga na parketu pa so pokazali precej več želje in žara kot njihovi tekmeci, ki so imeli bučno podporo s tribun, saj so Slatinčani že pol ure pred začetkom dvoboja napolnili vse sedeže. Zlatorog nikoli ni vodil za …