Zmaji stežka, drugoligaško presenečenje Krke

Kategorija: Nogomet Tue, 18 Oct 2016 21:36:00 +0200 Ljubljana - Slovenski državni prvaki, nogometaši Olimpije, so opravili polovico naloge v četrtfinalu pokalnega tekmovanja. V prvem dvoboju so namreč pred 1000 navijači v Stožicah z 2:1 odpravili zasedbo Aluminija, a so se morali za uspeh krepko potruditi. Gostje so namreč hitro vodili po zadetku Žiga Škofleka že v deseti minuti, a je še pred odhodom na odmor z volejem iz bližine izenačil Julius Wobay, ki mu je trener Luka Elsner tokrat naklonil prednost pred Blessingom Elekejem. V nadaljevanju so Ljubljančani še bolj pritisnili proti tekmečevim vratom, kar se jim je obrestovalo že v 54. minuti, ko je eden od Aluminijevih branilcev z roko igral v svojem kazenskem prostoru in sodnik Miran Bukovec je brez oklevanja pokazal na belo točko, zanesljiv izvajalec je bil Etien Velikonja. Povratni dvoboj v Kidričevem bo ...

Kategorija: Nogomet Tue, 18 Oct 2016 21:36:00 +0200 Ljubljana – Slovenski državni prvaki, nogometaši Olimpije, so opravili polovico naloge v četrtfinalu pokalnega tekmovanja. V prvem dvoboju so namreč pred 1000 navijači v Stožicah z 2:1 odpravili zasedbo Aluminija, a so se morali za uspeh krepko potruditi. Gostje so namreč hitro vodili po zadetku Žiga Škofleka že v deseti minuti, a je še pred odhodom na odmor z volejem iz bližine izenačil Julius Wobay, ki mu je trener Luka Elsner tokrat naklonil prednost pred Blessingom Elekejem. V nadaljevanju so Ljubljančani še bolj pritisnili proti tekmečevim vratom, kar se jim je obrestovalo že v 54. minuti, ko je eden od Aluminijevih branilcev z roko igral v svojem kazenskem prostoru in sodnik Miran Bukovec je brez oklevanja pokazal na belo točko, zanesljiv izvajalec je bil Etien Velikonja. Povratni dvoboj v Kidričevem bo …