Aktualno

Dragić zaradi poškodbe ni igral, minuta za Čančarja

Ekipa Miami Heat je v severnoameriški košarkarski ligi NBA doma izgubila proti Los Angeles Clippers s 117:122. Goran Dragić zaradi poškodbe leve mečne mišice za Miami ni igral. Moštvo Denver Nuggets je v New Orleansu premagalo Pelicans s 113:106, za zmagovite goste je Vlatko Čančar v minuti igre ujel žogo in ostal brez točke.

Aktualno

Hrvati po pravem maratonu prvi finalisti rokometnega EP

Hrvaška moška rokometna reprezentanca se je po zmagi v dveh 10-minutnih podaljških nad Norveško z 29:28 (26:26, 23:23, 12:10) v Stockholmu prebila v veliki finale evropskega prvenstva na Švedskem in Norveškem ter v Avstriji. Druga polfinalna tekma med Slovenijo in Španijo se bo zaradi tega pričela ob 20.45.

Aktualno

Ilka Štuhec 18. na smuku v Banskem, zmagala Mikaela Shiffrin

Mariborčanka Ilka Štuhec, edina slovenska predstavnica na smuku za svetovni pokal alpskih smučark v Banskem, je bila 18. V Bolgariji je zmagala Američanka Mikaela Shiffrin, druga je bila Italijanka Federica Brignone, ki je za skupno vodilno v pokalu zaostala 18 stotink sekunde, tretja je bila Švicarka Joana Hählen s 23 stotinkami zaostanka.

Aktualno

Dončić spet dokazal, da je All-Star igralec

Ekipa Dallas Mavericks je v severnoameriški košarkarski ligi NBA v Portlandu premagala Trail Blazers s 133:125, Luka Dončić, ki bo kot prvi Slovenec zaigral v prvi peterki na tekmi zvezd najmočnejše košarkarske lige na svetu, je bil s 27 točkami prvi strelec zmagovalcev, v 35 minutah je dodal še devet podaj in šest skokov.

Aktualno

Dončić nenatančen v ključnih trenutkih, Leonard za zmago

Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić je v severnoameriški ligi NBA z Dallas Mavericks gostil Los Angeles Clippers, ki so na krilih zvezdnika Kawhija Leonarda in njegovih 36 točk dobili še drugi medsebojni obračun; tokrat s 110:107. Tudi Dončić je dosegel 36 točk, dodal še deset skokov in devet podaj, a je bil v ključnih trenutkih nenatančen.

Aktualno

Timi Zajc tretji v Titisee-Neustadtu, zmagovalec Dawid Kubacki

Zmagovalec novoletne turneje Dawid Kubacki, ki je dobil že sobotno tekmo smučarskih skakalcev v Titisee-Neustadtu, je do zmage na tem nemškem prizorišču prišel tudi danes. Tokrat je Poljak z 283,3 točke le za tri desetinke ugnal Japonca Ryoyuja Kobayashija na drugem mestu, za slovensko veselje pa je s tretjim mestom poskrbel Timi Zajc (271,6).