Danci tekmeci po meri Heliosa

Kategorija: Košarka Tue, 03 Jan 2017 23:08:00 +0100 Aarhus – Na žalost košarkarjev Heliosa se bodo ob ognjenem krstu v Fibini ligi prvakov le dvakrat pomerili z Bakken Bears. Danski podprvaki so namreč (edini) tekmeci po njihovi meri in nocoj so jih še drugič položili na pleča. »Pridite še kaj naokoli,« so jih lahko pozdravili pred vrnitvijo domov. Domžalčani so pred odhodom na sever izgubili Maja Kovačeviča, ki se je moral vrniti v vrste Zadra, a so na poti do druge zmage v LP vodili večji del tekme. Zadnjič so zaostajali s 25:27 v 13. minuti, ko so si z nizom 10:2 zagotovili mirnejši posvet med glavnim premorom. Sredi tretje četrtine je njihova prednost znašala 50:40, dobro pa so se tudi odzvali po kriznih minutah in izenačenju na 66:66 dobri dve minuti pred koncem. V finišu so gostitelji ...

Kategorija: Košarka Tue, 03 Jan 2017 23:08:00 +0100 Aarhus – Na žalost košarkarjev Heliosa se bodo ob ognjenem krstu v Fibini ligi prvakov le dvakrat pomerili z Bakken Bears. Danski podprvaki so namreč (edini) tekmeci po njihovi meri in nocoj so jih še drugič položili na pleča. »Pridite še kaj naokoli,« so jih lahko pozdravili pred vrnitvijo domov. Domžalčani so pred odhodom na sever izgubili Maja Kovačeviča, ki se je moral vrniti v vrste Zadra, a so na poti do druge zmage v LP vodili večji del tekme. Zadnjič so zaostajali s 25:27 v 13. minuti, ko so si z nizom 10:2 zagotovili mirnejši posvet med glavnim premorom. Sredi tretje četrtine je njihova prednost znašala 50:40, dobro pa so se tudi odzvali po kriznih minutah in izenačenju na 66:66 dobri dve minuti pred koncem. V finišu so gostitelji …